Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam
11Ekim

Takım Elbisenizi Canlandırın!

Takım elbise giymek zorunda olduğunuz zamanlarda takım elbisenin yoğunluğu ve ağırlığı altında kalmayın. Birkaç ufak değişiklik ile üzerinizdeki takımı çok daha canlı aynı zamanda da şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Canlı Kravatlar!

Klasik takım elbisesi görünümünde sizi öne çıkaracak aksesuarlardan biri kravatlar. Klasik, soluk, özellikle de kahverengi veya soluk mavi ve tonlarındaki kravatları bir yana atıp canlı renkler ve farklı desenlerle içinizdeki enerjiyi dışa vurabilirsiniz. Kullandığınız kravatı uygun bir mendille de tamamlayabilirsiniz. Yine de canlılık katarkan abartmamaya dikkat etmelisiniz. Gittiğiniz, bulunduğunuz yere uygun tercihlerde bulunmak önemli.

Şıklık Katan Kol Düğmeleri

Takım elbisenizi aldığınızda yer alan klasik düğmeleri kullanmak zorunda değilsiniz. Birçok mağazada yer alan yüzlerce farklı kol düğmesi seçeneklerinden birisi mutlaka size göredir. Şık kol düğmeleri ile takım elbiselerinize şıklık katabilirsiniz. Bir terziye verdiğiniz zaman terzi, kol düğmelerini güzel bir şekilde takımınıza yerleştirecektir.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın