09Ekim

Galatasaray Yandex İşbirliği İle Taraftarlara GSYandex!

Türkiye pazarına geçtiğimiz yıl adım atan Rusya merkezli arama motoru Yandex, Türkiye’ye yerleşme adımlarına farklı şekillerde de devam ediyor. Galatasaray Spor Kulübü için resmi arama motoru olan Yandex, Galatasaray’la gerçekleştirdiği bu adım ile Dünya’da da bir ilke imza attı.

Bugün itibari ile açılışı yapılan sistemde Galatasaray taraftarları onlara özel hazırlanan yandex sayfası üzerinden aramalarını gerçekleştirebilecekler. GSYandex.com adresinden ulaşılabilen sistemde taraftarlar artık internette de takımları ile beraberler. Takımlarının renkleri ve taraftarlara özel bölümüyle açılan GSYandex, kullanıcılara Yandex alt yapısı ile kaliteli bir arama deneyimi sunuyor.

GSYandex’i ziyaret ettiğimizde bizi ilk olarak sarı kırmızı renklerle bezenmiş ana sayfa karşılıyor. Ayrıca bu ana sayfada Galatasaray resmi sitesi olan Galatasaray.org internet adresinden son haberlere de ulaşabiliyor, ayrıca  Galatasaray Tarihinde Bugün bölümünde geçmişte bugün yaşanan olay veya olayları görüp maziye kısa bir yolculuk yapabiliyorsunuz.

GSYandex.com’u internet tarayıcınızın ana sayfası yani giriş sayfası olarak belirleyerek artık takımınızla hep beraber olabilir, ayrıca yaptığın aramalarla takımına gelir sağlayabileceğin de belirtilenler arasında.

GSYandex.com’un duyurulmasıyla birlikte yine Galatasaray Taraftarlarını sevindirecek bir sürprize daha değinildi. Önümüzdeki zamanlarda yine Galatasaray ve Yandex.Mail işbirliği ile taraftarlar isterlerse Yandex alt yapılı @galatasaray.net uzantılı mail adreslerini de alabilecekler.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  
    • hande
    • 16 Nisan 2014

    gs tişörtü yapmak istiyorum…

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın