Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam
06Ekim

Z Ofis’te Ofisiniz Olsun

Gazetede reklamını gördüğümüz Z Ofis isimli yeni ofis sistemi oldukça ilginç geldi ve biz de araştıralım bir yorumlayalım dedik. Dap Yapı tarafından inşa edilen Z Ofis sisteminde amaçlanan firmanız için oluşturacağınız bir ofis ile harcayacağınız potansiyel masrafları en aza indirmek.

Z Ofis’te vurgulanan “Bedava Bir Ofis’e Sahip Olmak”. Bedava denmesinden kasıtları yıllar içerisinde sizleri birçok masraftan kurtararak sahip olacağınız ofisi bedavaya getirebilmeniz. Bir ofise sahip olacağınız zaman ofisiniz çalışma alanınız, toplantı odalarınız gibi yerlerin yanı sıra sekreterler, temizlik elemanları gibi birçok ek çalışana da ihtiyacınız olacaktır. Fakat Z Ofis; ortak bir ofis projesiyle ek masraflardan sizleri kurtarıyor.

Bize en ilginç gelen yanlarından birisi de özgün mimari yapısı. Yatay olarak Z harfi formunda tasarlanmış olan bina’da resimde görebileceğiniz gibi helikopterlerin inebileceği bir pist, havuz, golf sahası bulunuyor. Ayrıca günlük vakit geçirebilmeniz için cafe ve restoranlar, alışveriş merkezleri, fitness center da yer alıyor.

Z Ofis’te sahip olacağınız bir ofis ile tüm kompleksin imkanlarından faydalanabiliorsunuz. Toplantı salonları gibi mekan ihtiyaçlarınızda veya sekreter, asistan, temizlikçi gibi personel ihtiyaçlarınızda her türlü hizmeti alabiliyorsunuz.

Z Ofis, konum olarak da Çağlayan’da, firmalar için ideal bir konumda. İstanbul’un birçok merkezi noktasına sadece 5-10 dakika içerisinde ulaşım mümkün gözüküyor.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın

*