28Eylül

Kışa Girerken Yapılacak Öneriler

Prego’da Lezzet Deneyimi

İtalyan mutfağının en iyi adreslerinden Conrad İstanbul Prego restoran, ünlü şef Batuhan Piatti’nin hazırladığı av eti menüleriyle Ekim ve Kasım aylarına lezzet katacak. İtalyan şarapları eşliğinde sunulan menüleri ekim ve kasım aylarında tadabilirsiniz. Bu etkinlik için Prego’ya gelen misafirlere otopark ücretsiz. Menü fiyatı ise 120 TL.

Bol Renkli Bir Kış

Batik, yeni sezonda, volümlü, basit ama sofistike mantolar, trikolar, dar elbiseler, kullanışlı klasik etkler, ayakkabıları kapatacak uzunlukta bol pantolonlar ve 50’lerin vintage parçalarından esinlenen detaylarla çok geniş bir koleksiyon sunuyor. Özellikle kışın en “in” aksesuarlarından pelerin hırkaları ve örme pançoları çok seveceksiniz.

Leziz ve Doyurucu

Uno, cevizli ve fındıklı ekmeğiyle yemek sofralarına yeni bir lezzet katıyor. Sağlıklı ve hijyenik koşullarda, el değmeden üretilen Uno ekmeklerinin yeni çeşitleri yuvarlak ekmek formunda 450 gr’lık ambalajlarda sunuluyor.

Kışa Zinde Girin

Xanadu Resort Hotel bünyesinde hizmet veren, ismini Kubilayhan’ın yazlık sarayından alan Shang-Du Spa Merkezi, yaz yorgunluğunu atmak ve kışa zinde girmek isteyenlere özel bir yenilenme programı hazırlamış. Detoksonbahar adındaki programda kişiye özel diyet ve egzersizler, spa ve detox terapilerinin bulunduğu bir kombinasyon sunuyor.

Kış Meydan’da Güzel

Anadolu Yakası’nın en büyük alışveriş merkezlerinden Ümraniye Meydan Alışveriş Merkezi yeni yaşını kutluyor. Ikea’nın hemen yanındaki Meydan’a daha önce hiç gitmediyseniz bilgi verelim; içeride Mudo, Gap, Mango, Twist, Koton, Mango, Fabrika, Jeans Lab, Chevignon, Nike ve Adidas gibi markaları bir arada bulabilir, Cinebonus’un konforlu salonlarında sinema keyfi yapabilirsiniz.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın