Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam
27Eylül

Sonbahar İçin Öneriler

Pembe Bir Şarap

Suvla pembe serisi şarapları, ağızda bıraktığı hafif tatla, pizza, salata, ızgara ve makarnaların yanında keyifle tüketilebiliyor. Yurtiçinde ve yurtdışında prestijli yarışmalarda dört farklı ödüle layık görülen bu şarabı mutlaka tatmalısınız.

Hayalleriniz Gerçeğe Dönüşsün

Kuş kafesi, kapısından girdiğiniz anda farklı bir yerde olduğunuzu hissedeceğiniz bir mekan. Alaçatı’da bulunan bu tasarım atölyesine gidip hayalinizdeki evi, mekanı ya da ofisi anlattığınızda size tasarım seçenekleri sunuluyor. Atölyede bulunan koltuklar ise herkesin dikkatini çekiyor.

Stilinize Uygun Modeller

Haaz’da satılan ve Diesel için tasarlanan Succesfull Living ürünleri, evinize Retro bir hava kazandırdığı gibi, tasarım harikası bir lambaya sahip olmanızı sağlıyor. Koleksiyonda ayrıca kanepe, koltuk, iskemle, masa ve yataklar da bulunuyor. Haaz, Ahmet Fetgari Sokak, Teşvikiye’de bulunuyor.

İçiniz Isınsın

Havaların serinlemesiyle, ısınmak için Starbucks kahvelerini tercih edebilirsiniz. Özellikle White Chocolate Mocha ve Vanilla Latte mekanın en sevilen kahveleri arasında. Mükemmel kahve tadını alabileceğiniz kahvelerin yanında dilerseniz Limonlu Cheesecake, dilerseniz mozaik pasta dilerseniz de browni tercih edebilirsiniz.  Kasalarda çikolatalı lokum ve diyet çikolata gibi seçenekler de yer alıyor.

En Sevilen Parçalar

Artist Müzik tarafından yayınlanan Lounge 2012, üç CD’den oluşuyor. Vaya Con Dios’un Je L’aime Je L’aime şarkısı ile açılış yapan albümde Caro Emerald, Waldeck, Parov Stelar ve Federico Aubele gibi sanatçıların sevilen şarkıları yer alıyor. Albümde ayrıca Take My Breath Away ve 7 Seconds gibi şarkıların lounge versiyonlarını dinleyebilirsiniz.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın