23Eylül

Bazı Balayı Otelleri

Ela Quality Resort Hotel

Osmanlı saraylarından ilham alınarak tasarlanan otel, sevgilinizle birlikte romantik dakikalar yaşayabileceğiniz, dilediğiniz zaman da kendinizi eğlencenin merkezinde hissedebileceğiniz bir tatil cenneti. Ela Quality Resort, balayı çiftlerine birçok ayrıcalık sunuyor. Hava alanında şampanya ve çiçeklerle karşılanıyorsunuz. VIP transferlerinin ardından deniz manzaralı balayı süitinize yerleştiriliyorsunuz. Süitler, bir yatak odası ve odanın içine gömülü jakuzili bir banyodan oluşuyor. Ertesi sabah ise muhteşem bir kahvaltıyla güne başlamanın keyfini çıkartıyorsunuz.

Lale Lodge Butik Otel

Alaçatı’nın denizi kadar masmavi olan, nazar boncuklarıyla süslü otel kapısından içeri girmeden farklı, otelin sakin ortamını hissediyorsunuz. Duvarları sarmaşık kaplı bahçesi, sizi yorucu dış dünyadan soyutluyor. Oteli taş duvarlar, ahşap döşemeleri, yaza uygun açık renkli mobilyalarının etkisiyle ferah bir ortamda uyanmanın sakinleştirici etkisini üzerinizde hissediyorsunuz.

Kempinski Hotel Barbaros Bay

Kempinski Hotel Barboros Bay’da özel balayı paketlerine odaya şampanya ve çilek ikramı, hava alanı transferleri, Six Senses Spa’da iki kişilik tüm vücut masajı, özel saunası ve buhar odası ile birlikte Spa Suit’in iki kişiye özel bir saatlik kullanımı ve özel Six Senses Spa ikramları da dahil. Otelin özel plajında veya özel güneşlenme iskelesinde kendinizi denize ve güneşe teslim edebilir veya otelin özel klasik ahşap yatlarıyla çevredeki bakir koyları ay ışığında ziyaret edebilirsiniz. Hayatınızın belki de en romantik tatilinde her anın keyfini çıkarmadan muhteşem manzaralı Kempinski Hotel Barbaros Bay’dan dönmeyin.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın