16Eylül

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2012 Başladı!

Yetenek Sizsiniz Türkiye; yeni kanalında yeni sezonuyla dün akşam başladı. Birbirinden farklı yetenekler hünerlerini sergileyerek izleyenlerden alkış topladılar.

Acun Ilıcalı’nın sert bir şekilde Show TV ile tüm bağlarının koparmasının ardından bütün projeleri ile Star TV’ye geçtiği bu yaz gündeme gelmişti. Star TV’deki ilk programına ise dün akşam imza attı. Saat 20.00’da başlayan yarışma programı öncelikle geçmiş senelerin öne çıkan yeteneklerinin kısa kısa gösterilmesi ile başladı. Programdan önceki tanıtımlarda Acun Ilıcalı’nun jüri koltuğunda bulunan Hülya Avşar ve Sergen Yalçın’dan oldukça memnun olduğu gözüküyor ki zaten jüri geçen seneyle aynı kaldı.

Ayrıca en büyük sürprizlerden biri ise Alp Kırşan’ın da kadroya katılması oldu diyebiliriz. Jüri koltuğunda yer almasa da backstage denilen arka planda yarışmacıların beklediği ve sahneye uğurlandığı kısımda büyük rol oynayacak. İlk programa göre yeterli aktifliği Alp Kırşan gösteremediğini düşünsem de daha ilerki programlarda yarışmaya çok farklı bir hava katacağı kanısındayım.

Yarışma birbirinden farklı yeteneklerle başladı. Özellikle ilk çıkan yarışmacı Gökhan Karabacak’ın 5 yaşındaki Hümeyra ile yaptığı gösteriyi etkileyici buldum. Murtaza Mırazaded, yaptığı resim; Jessi Seliha ise dans gösterisiyle büyüledi. Ayrıca Çifte Divander grubu “oğlum bak git” videosuna gönderme yaparak oldukça güldürdü. Bakalım gelecek haftalarda bizleri etkileyecek daha ne yetenekler göreceğiz.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın