14Eylül

Yeni Sezonun Moda Trendleri!

Sonbahar-kış sezonu geldi çattı. Bu sezon da birbirinden güzel detaylar ve aksesuarlarla sezonun modasına ayak uydurun. Eldiven, bere ve atkılarla gelen şıklığı sonbahar-kış sezonunda yakalayın.

Rengârenk Kış

Koyu tonlar her ne kadar sonbahar ve kış sezonuyla bütünleşmiş olsa da, farklılığı sevenler için canlı renkler bu sezon da kendilerinden söz ettiriyor. Yine siyah ve grilerle kombinleyebileceğiniz kırmızı, turuncu, yeşil ve morun tonları kış gardrobunuzda farklılık yaratacak.

Eylül Klasiği

Sonbahara girişin en klasik dokusu olan Jean, farklı kesimlerle karşımıza çıkıyor. Yelekler, deri ceketler ve Jean montlar bu sezon oldukça moda olacak gibi görünüyor.  Bu sezon şıklığı koyu renkler yerine capcanlı tonlarla yakalayabilirsiniz.

Uzay Yolu

Sezonun modası, uzay filmlerinin giysilerinden ilham alıyor. Kabarık formlar, parlak dokular, ilginç kesimler bu trendi izlemek isteyenler için reyonlarda yer alıyor. Deri bot ve parlak bir pantolon ile sezonun modasına ayak uydurabilirsiniz.

Ceket Kesimi

Farklı tarzdaki ceketleri yavaş yavaş serinleyen havalarda her ortamda rahatlıkla kullanabileceğinizi unutmayın. Özellikle etek, ceket kombinasyonları bu sezon oldukça dikkat çekiyor.

Siyah Asaleti

Her sezonunun ama en çok da kış aylarının gözdesi siyah, bu sezon oldukça vurgulu biçimde karşımıza çıkıyor. Tepeden tırnağa simsiyah bir stili, özellikle dore aksesuarlar ve uzun zincirlerle farklılaştırabilirsiniz. Bu sezon da siyah adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

İskoç Görünüm

Okul yıllarımızdan bu yana en sevdiğimiz desenlerden olan ekose de çocuksu havasından sıyrılıyor. Bu sezon yeniden moda olan İskoç detaylar, daha dişi görünmenizi sağlayacak özellikle eteklere çok yakışıyor.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın