12Eylül

Yeni Sezonun Öne Çıkan Parçaları!

Sonbahara girerken, yeni sezonun anahtar parçalarınızı dolabınızda bulundurun. Sezonun öne çıkan parçalarını üzerinizde taşıyarak, 2012 sonbahar-kış modasına ayak uydurabilirsiniz.

Pudra Renkleri

Birkaç sezondur olduğu gibi bu sonbahar sezonunda da pudra rengi oldukça moda olacak. Zarif ve sade bir görünüm kazandıran pudra rengi, hem elbiselerde, hem hırkalarda hem de montlarda oldukça şık ve zarif bir görünüm yaratıyor.

Seksi Dantel

Dantel, modası hiçbir zaman geçmeyen detaylar arasında. Dantel detaylı siyah bir elbise ile katıldığınız her ortamda en şık bayanlar arasına girebilirsiniz. Şık ve zarif görünmek için dantelin avantajlarından yararlanın, üstelik son yıllarda dantel detayının modası gittikçe artıyor.

Parlak Turuncu

Bu sonbaharda, geçtiğimiz yıllara göre koyu renklerin yanı sıra canlı renkler oldukça moda. Özellikle yeşil, pembe, sarı ve turuncu gibi neon renklerle, sonbahar ve kış aylarında da cıvıl cıvıl ve rengarenk görünün.

Rock Görünüm

Siyah deri bir tayt ve beyaz bir bluz kombinasyonu ile militer-rock bir görünüm kazanabilirsiniz. Vücut hatlarınızı ve bacaklarınızın güzelliğini ortaya çıkaracak siyah tayt ile, hem günlük hayatta hem de partilerde tüm bakışları üzerinizde toplayın.

Mini Ceket

Bu sezon da mini ceketler oldukça revaçta. Hem etekler, hem elbiseler hem de pantolonlarla birlikte kullanabileceğiniz deri, ipek ya da yün ceketlerle şıklığı üzerinize taşıyın. Üstelik dolabınızda bulunduracağınız bu mini ceketlerle, ani toplantılar ve buluşmalar için risksiz bir tercih yapmış olacaksınız.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın