10Eylül

Dudaklarınızı Ortaya Çıkartın!

Her kadın dolgun dudaklara sahip olmak ister, ancak bu biyolojik olarak mümkün değildir. Bu durum, yine de hiçbir zaman o görünüme kavuşamayacakları anlamına gelmez.  Örneğin kırmızı bir ruj, dudakları ön plana çıkarır ve daha dikkat çekici gösterir, ayrıca kırmızı rujun daha dolgun gösterici bir etkisi de bulunmaktadır. Kaliteli ve dolgunlaştırıcı bir ruj tercih ederek, istediğiniz dolgun  dudaklara kavuşmak için geçici de olsa etkili bir yöntem geliştirebilirsiniz.

Dudaklarınıza çekici bir hava katmak için ufak püf noktalarını uygulayarak daha dolgun görünen dudaklara kavuşabilirsiniz.  İlk olarak mürdüm tonlarında bir ruju, dudağınızın içteki yumuşak kısmında da değecek şekilde uygulayın. Bulaşmayı ve dağılmayı engellemek için, üst ve alt dudak konturlarınızın üzerine bir kat kapatıcı uygulayın. Parmağınız yardımıyla bu kapatıcıyı dudaklarınızın kenarında dağıtın ve şeklini ortaya çıkartın, son olarak da, son kat olarak uygulayacağınız renksiz bir dudak parlatıcısı, ışığın da yansımasıyla daha dolgun görünecektir.

Son yıllarda belli belirsiz dudak rujları oldukça moda. Hem günlük hayatta hem de eğlence gecelerinde abiye kıyafetlerle doğal bir makyaj uygulamak sezonun en gözde trendleri arasında yer alıyor. Dolgun dudaklara sahip olmak istiyorsanız, dudaklarınıza dolgun görünüm veren bir ruj tercih edebilirsiniz. Bu tür ürünler, geçici bir çözüm olsa da gece boyunca tüm bakışları üzerinize toplamanıza yetecektir, böylece aradığınız etkiyi dolgun dudaklarda bulabilirsiniz.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın